הנהלת חשבונות באינטרנט: הדרך של עמותות לנהל הוצאות והכנסות

עמותות הן גוף משפטי אשר ניתן להקים לשם קידום מטרות שונות, פילנטרופיות ואחרות. עמותות מאד מזכירות עסק לכל דבר מבחינת הניהול שלהן. כל עמותה צריכה לערוך מעקב אחר הכנסות והוצאות, לשלם משכורות, למצוא מקורות מימון, לנהל תורמים או לקוחות ועוד. מי מכם שמנהל עמותה, יודע בוודאי שהמשימה הזו יכולה להיות לא פשוטה. רבים ממי שמקימים עמותה, לא מודעים בתחילה למשימות הרבות הכרוכות בה. בשונה מבעלי עסקים, הם לא הקימו עמותה בכדי ליצור רווח פיננסי אלא בשביל לפעול לקידום נושא מסוים. זו הסיבה שניהול העמותה יכול להיות מעמס כבדה עוד יותר. בשביל לעזור לפשט את תהליך ניהול העמותה, קמו להן חברות שונות המציעות שירותי הנהלת חשבונות באינטרנט. למעשה, הן מציעות כבר הרבה יותר מהנהלת חשבונות קלאסית. אם אתם לא מכירים את העולם הזה, שווה להמשיך לקרוא.

מערכות מתקדמות בענן

הדבר אשר מאפיין את כל המערכות החדשות להנהלת חשבונות הוא טכנולוגית הענן. זה אומר שכל הנתונים נשמרים בסרבר מרוחק באופן בטוח ויעיל. אין שום צורך להריץ תוכנה על מחשב מקומי במשרדי העמותה. בשביל עמותות רבות הפועלות מהבית זו יכולה להיות הקלה של ממש. אחת המערכות הטובות ביותר בשוק כיום היא זו של אייקאונט. המערכת מציעה שלל תכונות הן במסגרת ניהול החשבונות והן בנושאים כמו קשרי לקוחות, ניהול פרויקטים, ניהול כוח אדם ועוד הרבה אחרים.  עוד פרטים על המערכת המתקדמת תוכלו למצוא באתר שלה. נציין שהמערכת כבר קיימת אצל עשרות אלפי בתי עסק ועמותות שונות. היא מתאימה לכל גודל עמותה ולכל היקף פעילות כאשר משלמים לפי השימוש ותמיד ניתן כמובן להרחיב אותו.

הנהלת חשבונות באינטרנט: הדרך של עמותות לנהל הוצאות והכנסות

הנהלת חשבונות באינטרנט – יעילות לעמותה שלכם

השימוש במערכת שמנהלת את המסמכים השונים באינטרנט מאפשרת לכם כמה יתרונות ברורים:

גישה והפקה מכל מקום

תוכלו להוציא מסמכים שונים כולל קבלות על תרומות מכל מקום אפילו בעזרת המכשיר הנייד שלכם. זה יכול להיות מאד יעיל למי שמסתובב בין תורמים או אפילו בזמן יריד או כל אירוע אחר.

גיבוי מלא

ניהול ספרים דורש מכם להציג אותם לפי דרישה גם שנים לאחר שנת המס עצמה. החובה הזו הופכת לפשוטה ביותר כאשר יש לכם אחסון וגיבוי לכל החומר בלחיצת כפתור פשוטה.

ניהול לקוחות

מערכות מתקדמות של הנהלת חשבונות יציעו לכם גם ניהול לקוחות או אפילו ניהול

התממשקות עם אתרים

תוכלו לחבר את המערכת בקלות רבה לאתר האינטרנט או אפילו חנות אונליין המנוהלת על ידי העמותה. זה יאפשר הוצאת קבלות באופן ישיר ללא התערבות ידנית.

קבלות באנגלית

עמותות רבות מקבלות תרומות מגורמים בחוץ לארץ: פרטיים, עסקיים או אפילו ממשלתיים. היכולת להוציא קבלה באנגלית באופן מידי היא חשובה למקרים הללו. תוכנה טובה לניהול חשבונות תעשה בדיוק את זה.

שעון נוכחות

במערכות מתקדמות קיימת האפשרות לשעון נוכחות מובנה. גם כאן מדובר על התייעלות אשר מאפשרת לכם לנהל עובדים אפילו אם הם עובדים מהבית או נמצאים במיקומים רחוקים ממשרדי העמותה עצמם.

ניהול פרויקטים

זו היכולת לחבר משתתפים שונים של פרויקטים: תורמים, עובדים, ספקים ועוד. תוכלו להציב לוחות זמנים לביצוע משימות שונות, לערוך מעקב וכמובן להוציא מסמכים בזמן.

לבסוף, מערכת אינטרנטית להנהלת חשבונות מספקת לכם לא רק יכולת להתנהל באופן יעיל, אלא גם את היכולת 'להיות בעניינים' בכל רגע נתון על ידי הפקה מהירה של דו"חות שונים.

נגישות