עמותת Jgive מציגה: פלטפורמה לגיוס כספים לעמותות – ללא מטרת רווח!

עמותת Jgive הקימה פלטפורמה חדשנית המאפשרת לעמותות לגייס כספים דרך תורמים, וזאת מבלי לגזור קופון על עצם התרומה. כל הפרטים אודותה פלטפורמה החדשנית – במאמר הבא.

Jgive: הגדלת תרבות הנתינה בישראל באמצעות פלטפורמה אינטרנטית נגישה

עמותת Jgive נוסדה בשנת 2014 ע"י קרן אשור ומאז עוסקת בפיתוח של תשתיות טכנולוגיה לטובת הגדרת תרבות הנתינה בישראל. כידוע, תרבות הנתינה בישראל מבוססת עמוק ב DNA הישראלי, ועדות לכך ניתן למצוא בסקר שפורסם לאחרונה והעלה כי 64% מהישראלים בני 20 ומעלה תורמים באופן קבוע כספים לעמותות. נתינה דרך תרומה מאפשרת לכל אדם או ארגון לקדם מטרה הקרובה לליבו, וללא קבלת תמורה כספית. בחברה החרדית לדוגמה היקפי התרומה גדולים עוד יותר ומהווים חלק בלתי נפרד מחיי הקהילה והחברה מתוך מטרה לתרום לערבות הדדית. בדיוק על הבסיס הזה הקימה העמותה את הפלטפורמה החדשנית לגיוס כספים אותם ניתן להעביר לארגונים ועמותות דרך האתר הרשמי, בשקיפות מלאה וללא כוונת הפקת רווח אישי. על כן, העמותה התחייבה שלא לקחת כסף כתוצאה מביצוע התרומה ובכך יוצרת תרבות נתינה חדשה בישראל – יכולת לבצע תרומה כספית ליותר מ 1,000 עמותות בפריסה ארצית בכל זמן שרוצים ועם הבנה כי הכספים עוברים במלואם. יתרה מכך, מדובר בדרך מעולה בעבורכם כבעלי עמותות לקבל מינוף וחשיפה ובהתאם לכך גם מערך תרומות המתבצע באופן קבוע, דרך יצירת קשר עם המתנדבים של העמותה.  עמותה שפועלת כדי להעביר ולקבל תרומות דרך האינטרנט כמו Jgive מעודדות את תרבות הנתינה, כל זאת דרך הקמה של פלטפורמה חדשנית ואינטרנטית עליה נפרט כעת.

מהן המטרות של Jgive?

הפלטפורמה לגיוס כספים אותה הקימה בהשקעה משמעותית נועדה לאפשר לכל אחד לבצע תרומה בצורה מאובטחת דרך האינטרנט, כאשר באתר עצמו מופיעים מעל ל 1,000 עמותות שונות. בכך, שני הצדדים מרווחים: העמותות יכולות לבצע הליך גיוס כספים המתבצע באמצעות מימון של תורמים ופילנתרופים בארץ ובעולם החולקים את החזון המשותף לקידום החברה הישראלית ובהתאם לכך תמיכה בעמותות הזקוקות לך. מאחר והעמותה הוקמה כמוסד ציבורי ללא מטרות רווח ניתן בהחלט לומר כי מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם כתורמים או כעמותות להצטרף למגמה החדשנית והנגישה שכבר הולכת ותופסת תאוצה, כחלק מהקמה של פלטפורמות כמו הפלטפורמה של העמותה לטובת גיוס כספים מתורמים באופן יעיל, נגיש וחוקי. חשוב מאוד לציין כי הפעילות של האתר מתאפשרת בזכות תמיכה מקצועית של מתנדבים שרואים בפעילות העמותה כבעלת נופך חברתי רב משמעות לחברה הישראלית לצד מימון מצד פילנתרופים החולקים את החזון של הגדלת תרבות הנתינה כאן בישראל.

עמותת Jgive מציגה: פלטפורמה לגיוס כספים לעמותות - ללא מטרת רווח!

גיוס כספים המתבצע באופן מאובטח ובהתאם להוראות רשות המיסים

לצערנו, לא פעם ולא פעמיים תורמים מגלים כי הכספים אותם העבירו לטובת עמותה הקרובה לליבם לא עוברו במלואם בעקבות קופון שנגזר בעקבות עצם התרומה ע"י הגוף שביצע את ההתרמה, כולל אנשים פרטיים. נוסף לכך, בשנים האחרונות התפרסמו באמצעי התקשורת מקרים שבהם התגלה כי עשרות אלפי שקלים לא הועברו לעמותות בעקבות המצב הפוליטי המורכב בישראל או בגלל פעילות שאינה חוקית, ועל כן דרך הפלטפורמה לגיוס כספים לעמותות אותו הקימה Jgive פועלת בשקיפות מלאה כמו גם מקפידה לבצע ניהול תקין של כלל העמותות הרשומות באתר, בהתאם לסעיף 46 של רשות המיסים. בכך, תוכלו להיות בטוחים כי הכספים אותם אתם מעבירים דרך האתר עוברים ישירות לעמותות הרשומות בפלטפורמה.

לסיכום, היכולת לגייס תרומות לעמותות לטובת המשך הפעילות כמו גם לתרום בעצמכם מהווה דרך מעולה לעודד את תרבות התרומה והנתינה כאן בישראל. מדובר אתר נגיש וראשון מסוגו בעולם התרומות, ועל כן דרכו תוכלו לעשות טוב – ולעודד את הערבות הדדית שמזוהה כל כך עם העם בישראל.

נגישות