האנשים שמתמחים בטיפול באחרים: הכירו את מכון חיבורים המוביל בתחום טיפול ACT

זה לא משנה מה הטריגר ומתי בדיוק זה תופס אותנו – כל אחד מאיתנו עלול להגיע למצב בחיים בו הנפש מתערערת ויש צורך בסיוע נפשי כלשהו. יש כאלו שזה קורה להם בלי סיבה מיוחדת מתוך נטייה גנטית להפרעות שונות, אחרים יסבלו ממועקה כבד בעקבות פוסט טראומה אחרי אירוע כלשהו שעברו בחיים ואצל רבים מדובר בקשיים שנובעים משגרת היומיום ומעוררים את המצבים הללו. כשאנחנו סובלים מחולי פיזי כלשהו, כמו במקרים בהם עולה לנו החום או שאנחנו נוקעים או שוברים עצם בגוף, ברור לנו מה צריך לעשות ורובינו ניגש לרופא ללא כל דיחוי לצורך טיפול בבעיה. לעומת זאת, כאשר מדובר על בעיות נפשיות, על אף התמורות הרבות שחלו בנושא והמודעות שגברה במידה רבה בשנים האחרונות, הנושא נמצא עדיין תחת מעטה של בושה ואשמה ולכן רבים נמנעים מלגשת לקבלת טיפול מתאים. חשוב לדעת שהימנעות מטיפול כזה בהחלט עשויה להביא לבעיות גדולות יותר בהמשך וחשוב מאד לדאוג לכך בהקדם. בדיוק לשם כך אנחנו רוצים להכי לכם את מכון חיבורים בו תמצאו מומחים רבים המתמחים בשיטות טיפול שונות ובפרט בשיטת ACT, בו תוכלו לקבל ליווי צמוד וטיפול דיסקרטי ויעיל.

הכירו את שיטת ACT

ד"ר רן אלמוג הוא מנהל מקצועי המוביל בתחומו ומטפל בין היתר בשיטת הטיפול החדשנית הקרויה ACT או בשם המלא Acceptance and Commitment Therapy. הגישה הזו היא למעשה תת גישה בתוך זרם ה-CBT והיא מתבוננת על בעיות שונות מתוך שתי הנחות היסוד. הראשונה היא שישנה נטייה אנושית טבעית להימנע ככל האפשר מרגשות לא נעימים והשנייה שאומנם נראית מנוגדת אליה אך למעשה משלימה אותה, היא הנטייה האנושית לפעול בהתאם למחשבות ותפיסות לא מועילות. הליווי נעשה כאשר המיקוד אצל כל מטופל הוא בדברים החיוביים והטובים בחייו והמחויבות אליהם והשיטה נמצאה יעילה לטיפול במגוון רחב מאד של בעיות נפשיות כמו דיכאון, הפרעות חרדה מסוגים שונים ואפילו סכיזופרניה.

האנשים שמתמחים בטיפול באחרים: הכירו את מכון חיבורים המוביל בתחום טיפול ACT

מגוון טיפולים להתמודדות עם הפרעות נפוצות

מעבר לשיטת ה-ACT הנפלאה, חשוב לדעת שבמכון חיבורים תוכלו לקבל טיפול למגוון הפרעות נפוצות. כל למשל המומחים במכון מסייעים למי שסובל מהתקפי חרדה על בסיס קבוע ובאופן כללי טיפול בחרדות כרוניות, טיפול בדיכאון שהוא אחת הרעות החולות ביותר של העולם המערבי בתקופה הנוכחית, טיפולים ייעודיים לילדים ונוער וכן טיפולים להפרעות הנחשבות לקלות יותר (על אך שזה ממש לא כך בהכרח) כמו בעיות של בטחון עצמי נמוך או דימוי גוף ודימוי עצמי שלילי.

איפה אפשר לקבל טיפול?

חשוב לדעת שמכון חיבורים כולל חמישה סניפים שונים במרכז בהם עובדים כיום מיטב המומחים בתחום הבריאות הנפשית. תוכלו לקבל טיפול בתל אביב, רעננה, ראשון לציון, חולון ופתח תקווה.

עוד לפני קביעת התור – מומלץ להיכנס ולקבל מידע

כאמור, יש כאלו שצריכים לעבור תהליך לפני שהם מוכנים לעבור תהליך של טיפול נפשי (שמייד לאחריו מגלים לרוב פוטנציאל להקלה משמעותית על הנפש), וזה בהחלט בסדר גמור לנסות ולאסוף כמה שיותר מידע לפני שעושים זאת. אנו ממליצים לחפש את המידע שמעניין אתכם בבלוג של אתר מכון חיבורים, שם תוכלו לקרוא על נושאים שונים שחלקם אולי רלוונטיים עבורכם. בין היתר ניתן למצוא מידע על טיפול להתמודדות עם שברון לב, טיפול בהפרעות OCD, מידע על חזרה לשגרה לאחר הקורונה ועוד.

בשורה התחתונה – אם אתם מחפשים מזור אמיתי לנפש, למכון חיבורים יש את הכלים לעזור לכם בזה.

נגישות