חתונה ותרומה לקהילה

מזל טוב! אם הגעתם לכאן, אתם וודאי בשלבי תכנון החתונה, והאמת שמצד אחז זו תקופה מאוד מרגשת, ומצד שני גם קצת מלחיצה. ידוע שחתונה עשויה לעלות לא מעט כסף, והאמת היא שיש דרך להפוך את העלויות הללו למשהו טוב ולסייע לקהילה. הנה כמה דרכים מעולות להפוך את האירוע שלכם לחברתי ומיוחד:

שמלת כלה

נכון, שמלות כלה עשויות להגיע למחירים מאוד גבוהים, אך יש כמה עמותות נהדרות שחשוב וכדאי להכיר, משום שתוכלו למצוא שם לא רק שמלות איכותיות במחירים זולים מהממוצע, אלא גם תוכלו לתרום לקהילה. אחת העמותות היא "רוח נשית", עמותה שמסייעת לנשים שנפגעו מאלימות במשפחה ומסייעת להן לשקם את חייהן. לעמותה יש בוטיק שמלות כלה מרהיב במיוחד (נמצא בתל אביב), המכיל שמלות יד שניה או חדשות של מיטב המעצבים. מעצבים מכל הארץ תורמים לעמותה את השמלות, ושם הן נמכרות במחירים מאוד זולים (עד 2500 ₪). התשלום עבור השמלות הוא תרומה כמובן, כך שזה בהחלט מצב של WIN-WIN.

סדנת צורפות לטבעות נישואין עם עמותת אנוש

מה יותר קסום ומדהים מאשר להכין את טבעות הנישואין שלכם בעצמכם? בעמותת אנוש מציעים סדנאות צורפות מקצועיות, בהן משולבים מתמודדי העמותה. התשלום שתשלמו עבור הסדנה מהווה תרומה לעמותה, כך שמצד אחד תרמתם כסף, ומצד שני הרווחתם טבעות יפיפיות שעיצבתם וצרפתם בעצמכם.

מתנות לאורחים, בסימן חברתי

ספקים שמשלבים בעלי מוגבלויות

מחפשים דיג'יי לחתונה? הכירו את עמותת "ניגון חוזר", עמותה שתאפשר לכם לסגור דרכה דיג'יי מקצועי, והתשלום שתשלמו עבור השירות – ייתרם לטובת קורסי תקליטנות לנערים שנמצאים בפנימיות, דבר שעשוי לסייע להם לבנות את עתידם.

ומה לגבי צלמים? ובכן, "סנאפ – המרכז החברתי לצילום" הוא אופציה מצוינת, משום שהוא מאפשר לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים ללמוד את רזי המקצוע ולעסוק בתחום.

כמו כן, טוב לדעת כי גן האירועים "הנחלה" מעסיק בעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים בסדנאות ייחודיות, כך שמעבר לעובדה שמדובר באחד הלוקיישנים המרהיבים בארץ, יש לו ערך חברתי חשוב. בעלי המוגבלויות מסייעים לארגן את האולם לקראת האירוע, ואף אחראיים על איסוף פקאנים שגדלים בשטח הגן, אותם הם מוכרים באריזות ייחודיות. נוסף על כך, ניתן לרכוש במקום סוקולנטים כמתנות לאורחים, המהווים אף הם תרומה לקהילה.

שנסכם?

יש כמה וכמה דרכים לתרום לקהילה במסגרת אירוע החתונה. בחרו את הדרך האידיאלית ביותר בעבורכם, ואל תשכחו – עבורכם זה רק יום אחד, ועבורם אלה חיים שלמים.

שיהיה במזל!