אודות

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

אודות

אודות

קבוצת מגן

חברת "מגן" היא תולדה של מצוקה אמיתית, והליכים בירוקרטיים איתם מתמודדים אזרחי ישראל מידי יום.

מי מאתנו לא נחשף, או קשור אישית להזדקנות של הורה, סבא, או הזדקנות שלנו? אנשים שחשובים לנו שליוו אותנו כל חיינו עוברים שינויים. 

ההזדקנות היא תהליך טבעי ומובן, ובחלק גדול מהמקרים מלווה בהתדרדרות במצב התפקודי והקוגניטיבי. לאורך השנים אנו עושים מהלכים מקדימים בכדי להתכונן ולהבטיח עד כמה שניתן, שתהליך ההזדקנות והתלות בזולת יהיה על הצד הטוב ביותר.

במסגרת המהלכים הנפוצים, מרבית אזרחי המדינה בוחרים להצטרף לביטוח הסיעודי, ולהבטיח סכום פיצוי חודשי קבוע וידוע מראש, במקרה של התדרדרות תפקודית ו/או קוגניטיבית. 

הנתונים מלמדים כי בעת קרות מקרה הביטוח, מבוטחים רבים עומדים בפני שוקת שבורה, מבלי שהם מצליחים לממש את זכויותיהם הביטוחיות בין אם כתוצאה מחוסר מודעות, בירוקרטיה מתישה, מבוכה או חוסר הבנה בתחום.חברות הביטוח מצידן, מנצלות את חוסר המודעות והתסכול של מבוטחיהן, ומערימות קשיים ובירוקרטיה בדרך אל הזכויות.

ב"מגן" צוות מומחים בעל ניסיון עשיר וידע מקצועי במימוש זכויות סיעודיות אל מול חברות הביטוח.החברה מונה כ 100 עובדים מסורים, בעלי ניסיון וידע בתחום מימוש הזכויות.שקיפות, מחויבות והוגנות הם הבסיס לפעילות החברה, ומהווים נר לרגלינו בטיפול במבוטחים.

בראש המחלקה המקצועית עומדת מנהלת בעלת ניסיון של כ 20 שנה בתחום.מנהלת המחלקה החלה את דרכה המקצועית בחברות ביטוח וסוכנויות ביטוח מובילות במשק, ולאחר שנתקלה בבירוקרטיה המתישה וחוסר האונים של המבוטחים בדרך למימוש זכויותיהם, לפני מספר שנים קיבלה החלטה ערכית "לחצות את הקווים" ולתרום מהניסיון, המקצועיות והידע שרכשה בכדי לסייע למבוטחים אל מול חברות הביטוח. מזה 5 שנים שהיא מסייעת לאלפי מבוטחים לממש את זכויותיהם אל מול המבטחות.

אומרים שטבעי להזדקן, אבל איך מתמודדים עם ההזדקנות בכבוד ?מערך המכירות של חברת "מגן" מסייע ללקוחותיה לאתר את הכיסויים הביטוחיים הרלוונטיים, ומבצע תשאול ראשוני בכדי לבחון את ההיתכנות להגשת תביעת סיעוד.

החברה מעמידה לרשות הלקוח נציג שטח מקצועי שיגיע לבית הלקוח מדן ועד אילת, להציע את שירותינו. הפגישה תתקיים ללא כל עלות ו/או מחויבות, בהתאם ללוח הזמנים של המבוטח ובני משפחתו, כל זאת במטרה להנגיש את השירות לאותם מבוטחים שבמקרים רבים מרותקים לביתם.

המחלקה המקצועית, תלווה, תסייע ותכווין את המבוטח בהבניית התיק הרפואי שישמש לצורך הגשת התביעה ומימוש הזכויות מתוקף הפוליסה שברשותו.

לאופן הכנת והגשת התביעה חלק מכריע בסיכויי ההצלחה שלה. ביטוח הוא "שפה", ואנחנו במגן מדברים אותה יום יום, למטרה אחד ויחידה – מימוש הזכויות של קהל לקוחותינו.

אנחנו מאמינים ביכולות המקצועית והניסיון העשיר שלנו, ובשל כך עובדים על בסיס הצלחה בלבד !!!

*הטיפול אינו כולל ייעוץ ו/או שירות משפטי

שתפו את התוכן אם אהבתם

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
דילוג לתוכן